ירדן זיו
מנהל פרויקטים
     

עבדתי עם רחל בפרויקט של עיצוב דירה לסטודנטים. קודם כל תהליך העבודה עצמו היה מהנה וזורם. כל בעיה בה נתקלתי קיבלתי מענה מהיר ,מקצועי ואיכותי. ומעבר לכך התוצאות מדהימות שאין דברים כאלה. מעבר לחלק האסטטי והפונקציונאלי המדהים .העיצוב בדירה משדר תחושה של זרימה, חדשנות ובעצם כיף אחד גדול.

יורם לוי
לקוח
     

פרויקט של עיצוב משרד ביתי שום דבר לא הכין אותי למפגש עם רחל קודם כל היא הצליחה להבין באופן פנומנלי את הצרכים והרצונות שלי-אפילו טוב יותר ממה שאני הייתי מסוגל להבין לגביי . שנית היא הצליחה ליישם פתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות שהעליתי בפניה כמו למשל תקציב מאוד מוגבל לדוגמא כדי להתמודד עם הבעיה היא הציעה לשדרג ריהוט וינטאז קיים כך שחסכתי בסופו של דבר כסף וגם זכיתי בערך נוסטלגי משמעותי לגביי. מבחינתי עלה על הציפיות ומעבר.

שגית מועלם
לקוחה
     

עיצוב בית בהשראת זיכרון במפגש הראשון עם רחל הכרתי אותה כפסיכותרפיסטית. היא ליוותה אותי ואת אבי בתהליך פרידה מאוד מרגש ועצוב בפעם השנייה פניתי אליה כשהיא בכובע של מעצבת והצבתי בפניה אתגר קשה: לעצב את הבית בהשראת הפגישה ההיא. אין לי מילים לתאר את עוצמת החוויה שעברתי. והתוצאה ,שסגרה עבורי מעגל משמעותי בחיי, הייתה לא פחות ממרהיבה.